Kontakt
TEL.: 784 073 932

O MNIE

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Jestem członkiem EVDS European Veterinary Dental Society (organizacja skupiająca najlepszych lekarzy w Europie zajmujących się stomatologią weterynaryjną).

Swoje pierwsze kroki w stomatologii weterynaryjnej stawiałam już na studiach. Miałam okazję gościć w klinice „Arka“ w Krakowie u doktora Jerzego Gawora AVDC i EVDC (Diplomate, American and European Veterinary Dental College) oraz w Kopenhadze pod okiem doktora Jensa Ruhnau EVDC (Diplomate, European Veterinary Dental College), w jednej z najlepszych klinik stomatologicznych w Europie.

Cały czas poszerzam moją wiedzę i doświadczenie w zakresie stomatologii zwierząt uczestnicząc w kursach i szkoleniach, zarówno w Polsce jak i za granicą, a wszystko po to, aby zapewnić waszym zwierzętom opiekę weterynaryjną na najwyższym światowym poziomie. Praca jest jednocześnie moją największą pasją, a moim priorytetem dobro i komfort Państwa podopiecznych.

W ubiegłym roku ukończyłam kurs ortodoncji w Lizbonie, odwiedziłam Dublin podczas European Congress of Veterinary Dentistry. Brałam udział w warsztatach poświęconych leczeniu złamań szczęki i żuchwy, które prowadził doktor Bob Partridge EVDS pochodzący z Wielkiej Brytanii oraz w konferencji na temat chirurgii twarzowo-szczękowej, którą prowadziło dwóch znamienitych lekarzy ze Stanów Zjednoczonych: doktor Boaz Arzi i Santiago Peralta AVDS, a także w warsztatach stomatologicznych, które podczas kongresu PSLWMZ poprowadzili doktor Jerzy Gawor AVDS i  Brook Niemiec AVDS.

Ten rok również należy do pracowitych. W lutym przez 2 tygodnie gościłam w klinice stomatologicznej doktora Jensa Ruhnau EVDS, w maju miałam okazję odwiedzić Malagę podczas European Congress of Veterinary Dentistry.


Lekarz weterynarii Alicja Gajosz